Co je vodní magie?

Pravděpodobně jste už slyšeli o zelené magii, která pracuje s bylinami a krystaly, ale co je modrá magie nebo vodní čarodějnictví? Praktikující modré magie neboli vodní čarodějky zakládají mnoho svých praktik na vodním živlu. 

Tam, kde jiní praktikující mohou zapálit svíčku nebo nakreslit sigil, aby seslali kouzlo, zahrnují vodní čarodějky vodu. Provedou například něco takového, jako je příprava spreje nebo rituální koupel.

Vodní čarodějky obvykle žijí co nejblíže vodní ploše. Tuto vodní plochu často navštěvují, uklízejí odpadky kolem břehu a v případě znečištění vody se vcítí do její bolesti. 

Přinášejí jí oběti a úlitby. Poté s jeho svolením odebírají část vody, kterou používají při své praxi. Samozřejmě je pravděpodobné, že tato voda není bezpečná k pití.

Různé druhy vody mají různé využití a vodní čarodějka může cestovat, aby tyto druhy vody nasbírala a použila podle svých potřeb.

Například oceán je spojen s tajemstvím a neznámem, takže vodní čarodějka může mít při věštění poblíž sebe nádobu s vodou z oceánu. Na druhou stranu voda ze studny jí umožňuje plynulejší komunikaci s duchy v jiném světě.

Zajímají Vás také zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných zajímavých tématech. 

Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o slavných malířích a malířkách, jako je například nizozemští umělci Rembrandt a Vincent van Gogh nebo mexická malířka Frida Kahlo.

Reklama

PR článek

Nejnovější články

Toužíte po skvělém wellness pobytu? Poradíme, kde si to můžete splnit

Pamatujete si ještě, kdy jste si naposledy dopřála odpočinek a regeneraci v podobě relaxačních wellness procedur? Ne? Je správný čas to změnit. Kam za wellness,...

Co jsou to ebooky a jaká je jejich budoucnost?

E-knihy se za svou krátkou historii vyvinuly do té míry, že o nich většina uživatelů internetu slyšela a rozumí různým formátům. Klíčové pro e-knihy...

Nová práce a její hledání nemusí být takový strašák!

V dobách krize, kdy byla o práci velká nouze, lidé brali zavděk snad každým jedním místem. Co na tom, že šlo o pracovní pozici, na...

Nechutná vám ranní káva? Toto je 5 osvědčených rad, jak být ráno svěží i bez kofeinu!

Čeká vás ráno něco důležitého a potřebujete být za každou cenu svěží? Většina by to vyřešila jedním šálkem silné kávy, ale co když vám...

Znáte zásady správného odličování?

Toužíte po krásné ukázkové pleti? Tak ji jen nezakrývejte! Když se ráno na tváři vyřádíte pomocí make-upu a líčidel, měli byste jí večer dopřát...