Tipy pro zdravý a pohodlný spánek

Několik praktických preventivních opatření často stačí k tomu, abyste se pořádně vyspali a odpočinuli během spánku. Klíčovým slovem je spánková hygiena, která se týká zejména prostředí pro spánek. Abyste se dobře vyspali, je nezbytné ponořit se do prostředí bez nechtěných podnětů. Hluk a světlo, ale ani intenzivní a nepříjemné pachy neprospívají spánku.

Flanelové ložní povlečení: pohodlí, které si zamilujete

Flanel je teplý a útulný materiál. Flanelové ložní povlečení oceníte v chladných zimních měsících.

Flanel je materiál s mnoha pozitivními vlastnostmi. Jeho měkký a vláčný charakter je výsledkem speciálního výrobního postupu.

Čím lepší bude vaše prostředí na spaní, tím uvolněněji se budete následující den probouzet. Flanelové povlečení zajišťuje dobrou cirkulaci vzduchu a ideální přenos vlhkosti. Během noci tak budete pořád v pohodě.

Další velkou výhodou flanelového povlečení je, že díky svému splývavému vzhledu po praní není třeba je žehlit. Při péči o flanelové povlečení byste měli mimo jiné dbát na to, aby byla pračka podle možnosti nastavena na 40 stupňů. Aviváž tkaninu nepoškozuje, ale činí ji stále pružnější.

Klimatizace pro pohodlný spánek

Multi split klimatizace jsou výkonné a nákladově efektivní-známé svou tichou účinností v porovnání s jinými typy klimatizace. Multi split klimatizace je tichá, výkonná a energeticky efektivní. Moderní klimatizace Vivax mají praktické funkce: wifi ovládání přes mobil, čištění vzduchu a samozřejmě atraktivní design. Klimatizace kromě chlazení nabízí také efektivní vytápění.

Multi split klimatizace Vivax vám umožní chladit více místností současně. Multi split klimatizace má několik (až pět) vzduchových výstupů, všechny jsou spojeny s jedním kompresorem. Vnitřní jednotky mohou být namontovány na stěnu, na podlahu nebo na strop a jsou propojeny potrubím a kabely s chladivem k jedné venkovní jednotce.

Jednoduše tak klimatizaci můžete umístit kromě obývacích pokojů také do ložnice a vytvořit tak pohodlí pro spánek v každém ročním období.

Jednolůžkové postele z masivu jsou hitem

Gorgeous brunette stretching on a bedhttp://195.154.178.81/DATA/i_collage/pi/shoots/783580.jpg

Masivní postele jsou oblíbené pro svoji odolnost a styl. Postele z bukového masivu jsou k dispozici v různých povrchových úpravách. Velmi žádané jednolůžkové postele z masivu jsou nejprodávanějším typem postelí.

Jednolůžková postel Mirabel s přistýlkou ​​je funkční postel. Přesvědčí vás vzhledem a praktickými vlastnostmi.

Výhody jednolůžkové postele Mirabel: estetická postel vyrobená z ekologického materiálu. Mnoho možných kombinací. Dlouhá životnost a vysoká odolnost. Vyšší kvalita v porovnání s konvenčními postelemi.

Reklama

PR článek

Nejnovější články

Jak rozpoznat dobrou nabídku práce již z inzerátu radí MyJobsi.cz

Inzeráty mohou často vyvolat falešná očekávání, a to pozitivní i negativní. Velmi záleží na tom, kdo nabídku sepsal, jak si s tímto úkolem dal záležet...

Při koupi svatebních obrouček věnujte pozornost také výběru zlatnictví

Přípravy svatby zahrnují řadu věcí, na které musí snoubenci myslet. Je dobře, pokud pořádají svatbu bez velké hostiny, tehdy odpadává podstatná část těchto „vybavovaček“,...

Suché vlasy volají SOS: jak jim pomoci a čeho se vyvarovat?

Vlasy jsou korunou krásy snad každé ženy. Proto není divu, že vynakládají spoustu času, peněz i péče, aby vlasy vypadaly dokonale. Nakupují různé kulmy,...

Chcete mít i ve vyšším věku mladistvou pokožku? Máme řešení

Zastavit vnější projevy stárnutí, která z nás by to nechtěla? Ano, můžete si udržovat pevnou postavu a dobrou kondici zdravé „dvacítky“ pravidelným tréninkem v...

Překyselení těla – projevy a důsledky

Acidobazická vyrovnanost čili rovnováha mezi kyselinami a zásadami v těle je významná pro správnou aktivitu látkové výměny, zažívání, pro práci všech buněk v organismu....