Jak najít dokonalý vánoční dárek na poslední chvíli?

Je to období roku, kdy se začínáme rozhlížet po ideálním vánočním dárku pro naše přátele a rodinu. Jako každý rok se Vánoce pomalu blíží a najednou jsme tam, kde teď. Vánoce jsou za dveřmi a stále nemáme všechny dárky!

Každý rok se celé dny škrábeme na hlavě, snažíme se vymyslet něco speciálního a vybíráme ten nejlepší vánoční dárek!

V tomto článku najdete několik tipů, které vám snad pomohou při rozhodování, jak pořídit vánoční dárek na míru, ať už pro vaše přátele, členy rodiny nebo vaše kolegy.

Udělejte si seznam…

Zkuste si udělat seznam toho, komu dárek kupujete – jaký je jeho koníček? Jaký je jeho zájem? Rád cestuje? Má rád sport?

Jakmile budete mít seznam jejich zájmů a preferencí, možná budete moci zmenšit některé nápady na dárky.

Vzpomínejte na tajná přání…

Někdy není tajemství vždy tajemstvím! Nejlepší případ je, kdy už víte, co koupit, protože ona/on to naznačil. Vždy před svátky pozorně naslouchejte svému partnerovi (a pokaždé!) Pokaždé, když uslyšíte nápovědu, udělejte si poznámku a někam si ji zapište.

Pokud vaše maminka naznačila, jak jsou její ruce suché, je načase pořídit jí hýčkající dárkovou sadu, která obsahuje kompletní sadu krému na ruce a hydratačního krému.

Tip: Pokud hledáte osobní dárek, možná vás zaujmou trička s potiskem, nebo plechové hrnky s motivem, kterým můžete něco říct. Obdarovaný tak bude vědět, že jste na něj mysleli a dali si na dárku záležet.

Pokud se váš otec zmínil o svých neustálých bolestech zad, protože jeho matrace je příliš měkká, kupte novou pevnou postel.

Zkuste něco vyrobit…

Všichni souhlasíme s tím, že darování jedinečného a personalizovaného vánočního dárku dodává tento zvláštní nádech. Bylo by hezké ručně vyrobit dárek pro své blízké, může to být obrázková koláž, ručně pletená šála nebo dokonce ručně vyrobená přání!

Je to možná časově náročnější a nevypadá tak noblesně jako dárková sada, ale zanechá trvalý dojem! Ať je to cokoli, pamatujte, že dárky se necení podle toho, jak jsou drahé, ale podle toho, jak jsou dobře promyšlené!

Darujte zážitek…

Ne všechny vánoční dárky musí být zabaleny v dárkové krabici a musí být vystaveny na poličce nebo v kuchyňské skříni. Myslete po vybalení z krabice a darujte jako dárek zážitek! Znáte toho člověka, tak osvoboďte svou mysl a najděte perfektní zážitek.

Reklama

PR článek

Nejnovější články

Největší hoaxy o koronaviru: Tyto nesmysly se šíří na internetu!

Svět bojuje s pandemií koronaviru již více než rok. Poprvé byl identifikován u pacientů se závažným respiračním onemocněním v prosinci roku 2019 v čínském...

Znáte zásady správného odličování?

Toužíte po krásné ukázkové pleti? Tak ji jen nezakrývejte! Když se ráno na tváři vyřádíte pomocí make-upu a líčidel, měli byste jí večer dopřát...

Fitka nedělají z žen chlapy. Naopak, je to cesta k ženskosti a kráse

I přesto, že v posledních letech se v posilovnách objevuje více žen než v minulosti, stále se mezi zástupkyněmi něžnějšího pohlaví najde dost takových,...

Tipy pro zdravý a pohodlný spánek

Několik praktických preventivních opatření často stačí k tomu, abyste se pořádně vyspali a odpočinuli během spánku. Klíčovým slovem je spánková hygiena, která se týká...

Jak neztratit ženskost v mužském pracovním kolektivu

Pokud jste ženou pracující v mužském kolektivu, asi už jste se setkala s některými nepříjemnostmi a překážkami, které to obnáší. Prosadit se v zaměstnání, ale nebýt...